Wszystko o przedłużaniu włosów

Poniższa klasyfikacja opisuje najważniejsze cechy włosów, które wykorzystuję najczęściej (włosy pochodzą od różnych producentów i są dostępne w rożnych formach, np. kucykach, pasemkach i in.) W swojej pracy UŻYWAM WYŁĄCZNIE WŁOSÓW NATURALNYCH. Nie korzystam z włosów syntetycznych.

WŁOSY INDYJSKIE

Wysokiej jakości włosy naturalne. Strukturą zbliżone do włosa słowiańskiego. Miękkie, delikatne w dotyku, świetnie poddają się wszelkim zabiegom stylizacyjnym takim jak kręcenie lokówką, termolokami itp. Każdy włos w pasemku ułożony jest we właściwym kierunku, czyli kierunek łuski odpowiada kierunkowi naszych włosów, zapobiega to niepożądanemu plątaniu się włosów. Włosy te posiadają atest i certyfikat. Ponadto jako jedyne w Polsce otrzymały złoty medal na Targach LOOK w Poznaniu. Możliwa lekka tonizacja koloru wykonana przez przeszkolonego stylistę.

  • Długość: 50-55 cm
  • Kolory: Paleta 72 kolorów, naturalnych miksów, dwutonowych i fantazyjnych kolorów
  • JAKOŚĆ: 4/6 dwiazdki
  • WAŻNE! Bardzo wytrzymałe łączenia, klej odporny na wpływ czynników zewnętrznych, dający 100% pewność mocowań, odpowiedni dla osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sporty
woledlugie.pl - logo male

Wszystkie zdjęciaa oraz teksty umieszczone w serwisie chronione są prawem autorskim.
Realizacja i hosting: Twojastrona.pl 2013